Mężczyzn interesują domowe sposoby na powiększenie członka.

Duża ilość facetów ma kompleksy spowodowane ich przyrodzeniem. Chociaż dużo źródeł upiera się, iż rozmiar członka nie ma żadnego znaczenia, to w rzeczywistości rzecz nie wygląda tak kolorowo. Naprawdę, mężczyzna z penisem np. 15 cm, zadowoli kobietę w takim samym stopniu jak facet wyposażony w 20- cm maczugę, ale członek , który ma zaledwie 10-12 cm jest wielkim problemem.

 

Nie jest wówczas możliwe wykorzystanie bardzo wielu pozycji w czasie stosunku, a tylko tych, w jakich dochodzi do względnie głębokiej penetracji. Przy tych nieco bardziej wymyślnych pozycjach taki mały penis będzie zwyczajnie wypadał z pochwy, co rodzi frustrację zarówno u mężczyzny, jak i dziewczyny. Panowie , którzy popadają w coraz cięższą chorobę depresyjną , która jest związana z malutkim penisem myślą więc jak powiększyć penisa a także czy w ogóle jest to możliwe. Okazuje się, że jak najbardziej tak, ale nie są to cudowne metody z reklam, gdzie po zażyciu kilku tabletek przyrodzenie magicznie wydłuży się z dziesięciu cm do dwudziestu centymetrów. To tak niestety nie działa. Zarazem faceci ci, głównie z powodu wstydu a także obaw boją się pójść do androloga lub urologa i u nich zasięgnąć fachowej porady. Mężczyzn interesują konkretne domowe sposoby na wydłużenie penisa, takie, jakie będą mogli stosować w swoich czterech ścianach w których nikt inny się o tym nie dowie (a zwłaszcza partnerka). Są dwie takie techniki.

 

Pierwsza z nich wymaga zastosowania akcesoriów, natomiast druga metoda nie. Metody są w pełni omówione na 1001porad.pl/najskuteczniejsze-metody-na-powiekszenie-penisa. W pierwszej metodzie chodzi po prostu o wykorzystanie bardzo dobrej pompki podciśnieniowej , która jest używana do powiększania członka. Sekret w tym, aby używać jej systematycznie i dzień w dzień, przynajmniej przez kilka miesięcy. Istotne jest również to, żeby starannie ogolić włosy łonowe, co pozwoli na powstanie próżni w szczelnym pojemniku. Druga metoda to konkretne ćwiczenia rozciągające czynione własną ręką. Je także należy wykonywać regularnie a także przez dłuższy czas. Odpowiednie metody pozwalają na rozciągnięcie ciał jamistych w penisie, co skutkuje dłuższym penisem we wzwodzie.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *