Efekty androgenne przy peptydach SARM są dużo mniejsze.

Każdy, kto kiedyś był zafascynowany sportem oraz kulturystyką a ponadto chciał mieć sportową sylwetkę, słyszał o różnych specyfikach , które wspomagały jej osiągnięcie. Peptydy SARM są właśnie takimi środkami, jakie ostatnio zdobyły bardzo dużą popularność. Czy możemy stosować je bezpiecznie, bez efektów ubocznych?

 

Najpierw dowiedzmy się czym właściwie są te peptydy. Z angielskiego jest to skrót od „Selective Androgen Receptor Modulators”, co znaczy selektywny modulator receptorów androgenowych. Działanie tych peptydów tak samo jak w przypadku takich sterydów jak testosteron ma charakter anaboliczny, ale co ważne efekty androgenne przy peptydach SARM są o wiele mniejsze.

 

Jest to z całą pewnością wielka ulga dla ludzi, którzy boją się o ginekomastię a ponadto kłopoty hormonalne. Co ciekawe, peptydy SARM bardzo podobnie jak testosteron wyeksponują oraz wzmocnią mięśnie a ponadto sprawią, iż nasze kości będą znacznie mocniejsze a dodatkowo dodadzą nam więcej sił, ale nie trzeba się przy nich obawiać takowych niechcianych efektów ubocznych jak na przykład obniżenie głosu czy pojawienie się zmian skórnych. Sięgając po peptydy SARMy w bardzo wielu przypadkach zastanawiamy się, czy ich przyjmowania nie przypłacimy zdrowiem. Jak zauważają specjaliści, najważniejsze to stosowanie ich pod czujnym okiem specjalisty, który stosownie dobierze dawki oraz zadba o to, by zminimalizować skutki uboczne. Peptydy SARM są kapitalnym wyjściem dla osób, które marzą o sylwetce kulturysty. Trzeba jedynie pamiętać o ich bezpiecznym stosowaniu oraz zakupie u sprawdzonego sprzedawcy.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *