Peptydy SARM są świetnym rozwiązaniem dla ludzi marzących o sportowej sylwetce.

Każdy, kto kiedykolwiek bardzo interesował się kulturystyką i sportem a do tego starał się zbudować sportową sylwetkę, słyszał o wielu specyfikach wspomagających jej osiągnięcie. Peptydy SARM są właśnie takimi środkami, które to ostatnimi czasy osiągnęły dużą popularność. Czy możemy stosować je bezpiecznie, bez efektów ubocznych?

Najpierw zastanówmy się czym właściwie są te peptydy. Z języka angielskiego to skrót od „Selective Androgen Receptor Modulators”, co znaczy selektywny modulator receptorów androgenowych. Działanie tych peptydów podobnie jak w przypadku takowych sterydów jak testosteron ma charakter anaboliczny, lecz co ważne efekty androgenne przy peptydach SARM są o wiele mniejsze.

Jest to z pewnością ulga dla ludzi, którzy martwią się o ginekomastię oraz kłopoty hormonalne. Ponadto co ciekawe, peptydy SARM podobnie jak testosteron wzmocnią a także wyeksponują mięśnie a ponadto sprawią, iż kości będą mocniejsze a ponadto dodadzą nam sił, ale nie trzeba się obawiać przy ich stosowaniu takowych niechcianych efektów ubocznych jak np. obniżenie głosu czy występowanie zmian na skórze. Stosując peptydy SARMy często zastanawiamy się, czy ich stosowanie nie odbije się na naszym zdrowiu. Jak słusznie zauważają naukowcy, bardzo ważne jest to aby stosować je pod okiem specjalisty, który profesjonalnie dobierze nam dawki a także zadba o to, by zminimalizować efekty uboczne. Peptydy SARM są doskonałym rozwiązaniem dla osób marzących o sportowej sylwetce. Musimy jedynie mieć na uwadze ich bezpieczne dawkowanie oraz kupować je u poleconych osób.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *