Nad miasteczkiem unoszą się cudowne lasy, które troszczą się o wysoką jakość powietrza.

Marzy Ci się urlop gdzieś daleko w górach, ale boisz się tłumów ludzi oraz miejskiego tłoku? Dobrym pomysłem na taki odpoczynek będzie urlop w Rabce-Zdrój, miejsce popularne z wspaniałych atrakcji zarówno w czasie lata jak również zimą. To mała uzdrowiskowa miejscowość która położona jest w woj. małopolskim, w malowniczej kotlinie rabczańskiej u podnóża Gorców i Pasma Babiogórskiego. Nad miasteczkiem unoszą się cudowne lasy, które dbają o wysoką jakość powietrza a także zabezpieczają miejscowość przed chłodnym wiatrem – co oznacza, że zimy są w zasadzie bardzo łagodne.

 

Poza licznymi szlakami turystycznymi oraz wspaniałymi zabytkami zagórzańskiej kultury, miejscowość słynie w szczególności z ponad 100 letniego uzdrowiska, które specjalizuje się w chorobach oddechowych a także alergii. Znaleźć możemy tu również od pewnego czasu słynną tężnie solankową – znakomitą i naturalną inhalacje do której wykorzystuje się przede wszystkim solanki jodowo-bromowe. Pożądaną atrakcją jest też znany Park Rozrywki Rabkoland, który zachwycać będzie zwłaszcza najmłodszych wczasowiczów. Czy będziesz nudził się tu zimą? Absolutnie. W Rabce znajdziesz rozmaite wyciągi oraz szlaki narciarskie, znakomita wieża widokowa a ponadto Centrum dowodnictwa Świętego Mikołaja.
Myślę, że warto więc zainteresować się tym, co proponują nam domki Rabka Zdrój. Przede wszystkim są to obiekty całoroczne, co znaczy, iż podczas zimy pokoje są ogrzewane. Ze względu, iż to niezbyt duże miasteczko – obiekty noclegowe zlokalizowane są w niezwykle cichych a także spokojnych miejscach,  zazwyczaj z pięknymi widokami przykładowo na Babią Górę. Bardzo często wyjeżdżamy na urlop z myślą, żeby spędzić urlop na świeżym i zdrowym powietrzu – bardzo częstym atutem domków noclegowych w Rabce-Zdrój są więc znakomite place zabaw dla maluchów, miejsce na rozpalenie grilla lub ognisko, wielkie sady owocowe czy też też boiska.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *