Najważniejszym problemem jest przyczyna rozstania.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko namowom nauczycieli do tego, by się wytrwale uczyć, ale także namowom naszego serca. Mija nas na korytarzach dość duża liczba dziewczyn wyjątkowej urody. W pewnych przypadkach, mając szczęście, mamy taką śliczną pannę w klasie. Próbujemy flirtów, rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, żeby tylko udało się przyciągnąć tej wyjątkowej dla nas osoby. Udaje się. Stajemy się parą, ale coś zaczyna się między nami psuć. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, ale po niedługim czasie okazuje się, że nie potrafimy przestać o niej myśleć. Powstaje więc problem: jak odzyskać byłą?

 

Powinniśmy w takich przypadkach działać metodycznie. Bardzo ważnym kłopotem jest przyczyna rozstania. Trudno jest wrócić do byłej dziewczyny, w momencie gdy zdradziliśmy ją z inną. Powinniśmy wtedy odzyskać znowu jej zaufanie, a to bardzo ciężka droga i nie zawsze kończy się powodzeniem. Rzecz jest znacznie łatwiejsza, jeśli rozeszliście się, kiedy uczucie osłabło oraz coś się zmieniło. Wtedy wystarczy, że po jakimś czasie ponownie się spotkamy, a znowu zaiskrzy. Czasem jednak powinniśmy na początek udowodnić, że zaszła w nas bardzo duża zmiana. Powód zerwania jest więc sprawą niezwykle ważną! Następnie ustalamy, jaki jest status naszej byłej dziewczyny. W szkole będziemy mogli to ustalić bardzo szybko, albowiem nigdy nie zabraknie osób, które doniosą nam o nowym związku naszej byłej. Jeżeli nie mamy takich informacji od przyjaciół, pozostaje nam jeszcze twitter, facebook albo inne portale, z których, ona korzysta. Dziewczyny uwielbiają chwalić się nowymi związkami w internecie. Portale pomagają nam też oszacować nastrój byłej kobiety. Gdy dodaje cytaty filozofów, refleksyjne fotografie i teksty, to jest to dla nas dobra wiadomość!

 

Wciąż tęskni i czeka na nasz krok. Będziemy mogli wówczas się odezwać neutralnie i próbować niezwykle delikatnie a także z dużym wyczuciem odzyskać początkowo jej zaufanie, a później też i serce. Jednak jeżeli publikuje fotki z zabaw, pokazujące, jak dobrze się bawi, to oznacza, że pragnie o nas zapomnieć jak najszybciej. Można wówczas delikatnie odwdzięczyć się tym samym (lecz bez przesady!). Bez wątpienia szybko rozpocznie z nami ciężką rozmowę przez sms-y! Jej wzburzenie może być naszym największym sprzymierzeńcem, jeżeli będziemy je potrafili odpowiednio wykorzystać a także ukierunkować. Skrajne emocje to znak ogromnego zaangażowania z jej strony. Warto zdawać sobie z tego sprawę ! Jako były chłopak dobrze znamy naszą byłą dziewczynę. Wiemy w jaki sposób się zachowuje, gdy jej smutno. Wiemy, co może nas czekać kiedy odezwiemy się po rozstaniu. Zazwyczaj dziewczyny posiadają bardzo drapieżne charakterki, więc też musimy zademonstrować pazurki, równocześnie zapewniając gotowość ich schowania.

 

Powinniśmy mieć na uwadze, że decyzja ostateczna co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od dziewczyny. Jakichkolwiek jednak manewrów byśmy nie stosowali, to zawsze najważniejsze jest nasze uczucie. Jeżeli to był związek na poważnie, dla którego potrafimy dużo z naszej strony poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej byłej – ukazać, iż żar naszej miłości jest tylko dla nie!

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *