Warta travel jest idealnym wyjściem dla zawodowych sportowców.

Większość z nas organizując idealny wyjazd na wakacje wcale nie dopuszcza do siebie możliwości, że może dojść podczas niego do jakiegoś wypadku albo mogłoby zdarzyć się jakieś odmienne zagrażające naszemu zdrowi albo życiu zdarzenie. Prawdziwy komfort psychiczny zagwarantuje wam zakup ubezpieczenia, które w przypadku nieprzewidzianego zdarzenia zagwarantuje ci fachową pomoc w otrzymaniu pomocy medycznej oraz ewentualnego transportu do kraju z poza granic.

 

Obecnie na rynku będziemy mogli znaleźć bardzo dużo ofert biur ubezpieczycieli, a jednym z najbardziej atrakcyjnych zdaje się być ubezpieczenie turystyczne warta, które jest dopasowane zarówno dla osób podróżujących w celach służbowych jak i w celach turystycznych. Wykupienie takiego pakietu gwarantuje pokrycie kosztów leczenia oraz niezbędną radę zarówno w trakcie wyjazdów krajowych, jak i wyjazdów za granicę. Ubezpieczenie turystyczne warta jest też idealnym wyjściem dla sportowców zawodowych, których ubezpiecza podczas wypadów na różnego typu turnieje i konkursy. Możemy również zdecydować się na możliwość chroniącą naszych bliskich, której wykupienie zapewnia wypłatę odszkodowania całej naszej rodzinie w sytuacji gdy ulegniemy wypadkowi. Najbardziej opłacalnym wyjściem, dla ludzi, którzy wyjeżdżają w delegacje jest kupienie pakietu Warta Business Travel, jaki zapewnia pokrycie wydatków leczenia a ponadto wypłacenie odpowiedniego odszkodowania w sytuacji nieszczęśliwego wypadku podczas podróży służbowych.

 

Turystyczne ubezpieczenia warta można również uzyskać w tak zwanej opcji plus, która oprócz bazowych zabezpieczeń, gwarantuje też poradę w ramach usługi Assistance Standard, czyli transport lub holowanie do stu kilometrów od miejsca wypadku. Ubezpieczenie warta travel ma możliwość także być poszerzone o OC od krzywd wyrządzonych ludziom trzecim. Tego typu opcja rewelacyjnie sprawdzi się w sytuacji rodzin z dziećmi, które mają talent do psucia przeróżnych przedmiotów, nie w każdej sytuacji swoich. Jeżeli wieziemy z sobą na wakcje kosztowny bagaż (np. sprzęt fotograficzny, artystyczny, narciarki), wówczas warto jest poszerzyć ubezpieczenie turystyczne warta o jego ubezpieczenie od kradzieży, utraty, zniszczenia albo uszkodzenia. Takie ubezpieczenie pozwoli wam spędzić podróż bez lęku, iż stracimy wyjątkowo drogie dla nas przedmioty.

 

Osoby, które wyjeżdżają uprawiać sporty ekstremalne najczęściej postanawiają poszerzyć podstawowe ubezpieczenie warta travel o pokrycie cen leczenia urazów odniesionych w trakcie ich podróży. Wariant pierwszy (nieco droższy) tyczy się skutków nieszczęśliwych wypadków , które mają miejsce za granicą, które są leczone na terenie RP, natomiast drugi (tańszy) dedykowany jest wycieczką w Polsce.

 

Jeśli wypad wymaga od nas skomplikowanych operacji z organizacją urlopu, powinno się skorzystać z możliwości zwrotu poniesionych kosztów, w przypadku kiedy bilet zostanie anulowany, i w przypadku kiedy impreza lub nocleg zostaną odwołane. Dla ludzi podróżujących samolotami dedykowane jest ubezpieczenie turystyczne warta od odwołania albo opóźnienia zarezerwowanych lotów.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *