Wysokość wydatków będzie też zależna od pakowności pojazdu.

Jeżeli nieszczęśliwym trafem będziemy uczestnikiem kolizji na drodze, a nasz pojazd na pewno nie nadaje się do dalszej jazdy, jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o wynajęciu autolawety. Pamiętajmy, ażeby, zanim wykonamy telefon do firmy oferującej tego typu pomoc, sprawdzić, czy pomoc drogowa tego rodzaju nie obejmuje posiadanego przez nas ubezpieczenia. W takim wypadku rzecz jest prosta ponieważ trzeba tylko skontaktować się z przedstawicielem ubezpieczalni.

 

W sytuacji kiedy musimy sami sobie poradzić, koszt jaki będziemy musieli ponieść za wynajem autolawety warszawa będzie zależny od wielu czynników. Do najważniejszych musimy bez wątpienia zaliczyć drogę jaką przejedzie autolaweta, żeby się do nas dostać a ponadto czas wykonania całej usługi, uwzględniający przyjazd na miejsce zdarzenia, adekwatne zabezpieczenie naszego pojazdu na autolawecie oraz przetransportowanie we wskazane miejsce. Wysokość poniesionych kosztów będzie też uzależniona od pakowności samochodu a ponadto od tego, jak dużo pojazdów miało udział w zdarzeniu. Jeśli przykładowo trzy samochody potrzebują przetransportowania do bardzo zbliżonych miejsc, wtedy drogowa pomoc może być zapewniona wszystkim uczestnikom jednocześnie, przy dużym ograniczeniu wydatków.

 

Pamiętajmy, że nie tylko i wyłącznie parametry lawety mają znaczenie dla kosztów usługi, lecz także wielkość a także ciężar naszego pojazdu. Zapoznajmy się teraz z paroma danymi cyfrowymi. Koszt całości usługi przeważnie mieści się w przedziale od 250-400 złotych. Ponadprogramowe wydatki, w wysokości mniej więcej trzech złotych za km, musimy ponieść, jeżeli wynajmiemy autolawetę w firmie znajdującej się w znacznej odległości od miejsca kolizji.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *